Önkormányzati képviselőjelöltek 2014

Az október 12-i önkormányzati választáson induló képviselőjelölteket soroljuk fel választókerületi bontásban az alábbiakban. A felsorolást a www.valasztas.hu honlapon közzétett sorrend alapján közöljük.

1. számú választókerület
Adam-A5_fmt Lehoczki Ádám János (FIDESZ–KDNP)
 1 Szabó Ferenc MSZP_fmt Szabó Ferenc László (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 Szabo Edit 1vk_fmt Szabó Edit
(Független jelölt)
 Arnold Ákos 1 vk._fmt Arnold Ákos (LMP)
 DSCF0301 Károly László _fmt Károly László (JOBBIK)
 Görözdi Dániel_fmt Görözdi Dániel (Független jelölt)
2. számú választókerület
 GyT_6323_fmt Gyurkovics Miklós Béla (FIDESZ–KDNP)
 DSCF0788 Bodó Miklós 2._fmt Bodó Miklós Zoltán (JOBBIK)
 2 Czuczu Tamás DK (1)_fmt Czuczu Tamás
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 Kovács Sándor 2.vk_fmt Kovács Sándor (LMP)
3. számú választókerület
  Szilvágyi László
(LMP)
 3vk Grada Hatem Ádám_fmt Grada Hatem Ádám (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 MP_6701_fmt Merk Péter
(FIDESZ–KDNP)
 DSCF0053Hablicsek Attil_fmt Hablicsek Attila Csaba (JOBBIK)
4. számú választókerület
 DSCF0784 Hujber Gábor 4_fmt Hujber Gábor Miklós (JOBBIK)
 Hajdú Zoltán 4. vk_fmt Hajdú Zoltán
(LMP)
 4vk Ambrus János_fmt Ambrus János
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 AJ_6604_fmt Agárdi János
(FIDESZ–KDNP)
5. számú választókerület
 CsL_6052_fmt Csonka László
(FIDESZ–KDNP)
 DSCF1899 Monostori Zsol_fmt Monostori Zsolt (JOBBIK)
 Tóth Barnabás Felícián _fmt Tóth Barnabás Felicián (LMP)
 5vk Mikó Károly_fmt Mikó Károly Krisztián
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
6. számú választókerület
 DÉ_6744_uj_fmt Dárdai Árpád Ernőné (FIDESZ–KDNP)
 Hausen Alexandra 6. vk_fmt Hausen Alexandra
(LMP)
 DSCF0298 Bánó Gábor 6. _fmt Bánó Gábor (JOBBIK)
 6 Légárd Krisztián DK _fmt Legárd Krisztián
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
7. számú választókerület
 Pósa András 7. vk_fmt Pósa András
(LMP)
 MS_6107_fmt Major Sándor
(FIDESZ–KDNP)
 7vk Király Csaba_fmt Király Csaba (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 DSCF0772 Szalay György _fmt Szalay György János (JOBBIK)
8. számú választókerület
 DSCF0320 Sumics János 8_fmt Sumics János (JOBBIK)
 BGy_6081_fmt Báder György (FIDESZ–KDNP)
 08 - Jebudanszki Istva_fmt Jebudánszki István
(SZOCIÁL­DEMOKRATÁK)
8vk drMészáros Balázs_fmt Dr. Mészáros Balázs Vince
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 Franka Tibor 8.vk_fmt Franka Tibor
(LMP)
9. számú választókerület
 Kertész Dániel 9.vk_fmt Kertész Dániel György
(LMP)
 DSCF0812 Fejkó Eszter 9_fmt Fejkó Eszter (JOBBIK)
 9 Vékás Sándor LIBERÁL_fmt Vékás Sándor (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 ZsA_6845_balrol_fmt Dr. Zsembery Ákos (FIDESZ–KDNP)
10. számú választókerület
 10 - Doman Attila_fmt Domán Attila (SZOCIÁL­DEMOKRATÁK)
 10 Tóth Jenőné DK_fmt Tóth Jenőné (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 DSCF0328 Kosztoványi Gy_fmt Kosztoványi György Viktor (JOBBIK)
 BMM_6578_fmt Bakos Mária Magdolna (FIDESZ–KDNP)
 Nikola Vanessza 10 vk._fmt Nikola Vanessza Zsuzsánna (LMP)
11. számú választókerület
 11 Bihal Dávid MSZP_fmt Bihal Dávid (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 Plavecz Viktor 11 vk._fmt Plavecz Viktor Péter (LMP)
11 - Borbely Jozsef_fmt Borbély József (SZOCIÁL­DEMOKRATÁK)
 DSCF0805 Bodnár Zoltán _fmt Bodnár Zoltán Mihály (JOBBIK)
 BL_6403_fmt Bitvai Nándor Vilmos (FIDESZ–KDNP)
12. számú választókerület
 KJ_6659_fmt Victorné Dr. Kovács Judit
(FIDESZ–KDNP)
 Lugossy Lázár 12 vk._fmt Lugossy Lázár
(LMP)
 12 Maximcsuk Józsefné _fmt Maximcsuk Józsefné (DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 DSCF0798 Szecsődi Lászl_fmt Szecsődi Lászlóné (JOBBIK)
13. számú választókerület
 13 Móricz Eszter MSZP_fmt Móricz Eszter
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 KL_6384_fmt Kurucz Pál László
(FIDESZ–KDNP)
 Nagy Richárd 13.vk_fmt Nagy Richárd (LMP)
 DSCF0762 Bara István 13_fmt Bara István
(JOBBIK)
14. számú választókerület
 14 - Toldi István_fmt Toldi István
(SZOCIÁL­DEMOKRATÁK)
 DSCF0745 Balogh Attila _fmt Balogh Attila (JOBBIK)
 Sági Tamás Krisztián 1_fmt Sági Tamás Krisztián (LMP)
 14 Tóth Imre MSZP_fmt Tóth Imre
(DK–EGYÜTT–MLP–MSZP–PM–RÁTE)
 Bencsics L+íszl+-n+ę_fmt Bencsics Lászlóné (FIDESZ–KDNP)

 

 

Comments are closed.