Nyilvántartásba vett jelöltek – rájuk szavazhatunk október 13-án

A XV. kerület jogerősen nyilvántartásba vett polgármester- és egyéni választókerületi jelöltjei a sorsolt sorrend szerint:

 

Polgármesterjelöltek sorsolt sorrendje
1. Németh Angéla

 

Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika
2. Victorné dr. Kovács Judit

 

Független
3. dr. Pintér Gábor

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
4. Karacs Lajosné

 

Magyar Munkáspárt
 1.        számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Lehoczki Ádám János

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
2. Csobai István

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Lukács Gergely Ádám Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
 2. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Szilvágyi László Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
2. Széll Anikó

 

Független
3. Takács András

 

Független
4. Gyurkovics Miklós Béla

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
3. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Zseli Bernadett

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
2. Mihály Zoltánné

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
3. Bodó Miklós Zoltán

 

Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom
4. Kovács József

 

Mi Hazánk Mozgalom
 4. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Deschelak Károly Ferenc

 

Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
2. Agárdi János

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
3. Varga Eszter

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
5. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Csonka László

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
2. Budai Sándor Viktor

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Raidl-Szőke Szilvia

 

Mi Hazánk Mozgalom
4. Farkas Edit Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
5.  

Weisz Benjámin János

 

 

Független
 6. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Határi Sándor

 

független
2. Pálmai Attila

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Legárd Krisztián Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
4. Garabits Tamás

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
 7. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Király Csaba Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
2. Albert Eszter

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Látrányi Irén

 

Magyar Munkáspárt
4. Bakos Mária Magdolna

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
 8. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Sumics János

 

Független
2. Iván Petra Kinga

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. dr. Zsembery Ákos

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
4. Gyurkó Dániel Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
5. Jebudánszki István

 

Közös Értékek Pártja
 9. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. dr. Szalay Kornél Géza

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
2. Vékás Sándor Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
3. Karacs Lajosné

 

Magyar Munkáspárt
4. Tillinger Péter József

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
10. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Tóth Veronika Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
2. Forgács István

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
3. Nagy Attila

 

Független
 11. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Bitvai Nándor Vilmos

 

Független
2. Halász Zoltán Ádám

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
3. Bihal Dávid Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
 12. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Victorné dr. Kovács Judit

 

Független
2. Makai Ferenc Mihály Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
3. Bagi Barna

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
4. Sörös Zoltán

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
 13. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Kozák György József

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
2. Kárpáti Zoltán Ernő

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Palocsai Béla Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
 14. számú egyéni választókerületi jelöltek
1. Tóth Imre Momentum Mozgalom, Demokratikus Koalíció, Magyar Szocialista Párt, Párbeszéd Magyarországért Párt, Lehet Más a Politika, Rászorulókat Támogatók Egyesülete, Magyar Szolidaritás Mozgalom, Mindenki Magyarországa Mozgalom, Jobbik Magyarországért Mozgalom
2. Huszár Máté

 

Magyar Kétfarkú Kutya Párt
3. Szabados Emese

 

FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt
4. Sárközi Péter László

 

Közös Értékek Pártja

A XV. kerület nemzetiségi egyéni, jogerősen nyilvántartásba vett jelöltjei a sorsolt sorrend szerint:

Bolgár nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Hadzsikosztova Gabriella Magyarországi Bolgárok Egyesülete
2. Nagy Kiril Márk Magyarországi Bolgárok Egyesülete
3. Kovács Ágnes Gyöngyi Magyarországi Bolgárok Egyesülete
Görög nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Benczes Krisztina Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület
2. Molnárné Gogu Perisztera Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület
3. Zsurbej Jánosné Magyarországi Görögök Kulturális Egyesület
Horvát nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Kuzma István Magyarországi Horvátok Szövetsége
2. Pótári Attila Magyarországi Horvátok Szövetsége
3. Kuzma Istvánné Magyarországi Horvátok Szövetsége
Német nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Gizur József Márton Észak-magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület
2. Gizur Imre Viktor Észak-magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület
3. Csombók István Észak-magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége, Egyesület
Örmény nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Nuridsány Zoltánné Erdélyi Örmény Gyökerek Kulturális Egyesület
2. Tóth Csaba Erdélyi Örmény Gyökerek Kulturális Egyesület
3. Kápolnai Andrea Örmény Kulturális és Információs Központ Egyesület
4. Kövesdi Szilvia Örmény Kulturális és Információs Központ Egyesület
5. Rácz Béla Örmény Kulturális és Információs Központ Egyesület
6. dr. Csernus Gábor Erdélyi Örmény Gyökerek Kulturális Egyesület
Roma nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Oláh Józsefné Magyarországi Nemzeti-, Etnikai Kisebbségek Érdekvédelmi Egyesülete
2. Rostás Csaba „Eötvös József” Cigány-Magyar Pedagógiai Társaság
3. Lakatos György „Eötvös József” Cigány-Magyar Pedagógiai Társaság
4. Rafael János Magyarországi Nemzeti-, Etnikai Kisebbségek Érdekvédelmi Egyesülete
5. Rafael Mercédesz Dezdemóna „Eötvös József” Cigány-Magyar Pedagógiai Társaság
6. Rafael József „Eötvös József” Cigány-Magyar Pedagógiai Társaság
7. Czuczu Tamás „Eötvös József” Cigány-Magyar Pedagógiai Társaság
9. Orosz Mária „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség
10. Bihari Ernő Magyarországi Nemzeti-, Etnikai Kisebbségek Érdekvédelmi Egyesülete
Román nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Csikós István Budapesti Román Egyesület
2. Bernáthné Sass Erika Budapesti Román Egyesület
3. Csikós Lejla Gabriella Budapesti Román Egyesület
4. Varga Sándorné Budapesti Román Egyesület
Szerb nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Karsai András Mihály Srpski Forum Egyesület
2. Pavuk Ferenc Iván Srpski Forum Egyesület
3. Karsai Kármen Klaudia Srpski Forum Egyesület
4. Szabó Katalin Srpski Forum Egyesület
Szlovák nemzetiségi egyéni jelöltek
1. Ferenczi Ágnes Ozvena Budapesti Szlovák Kórus
2. Ferenczi Rita Elena Ozvena Budapesti Szlovák Kórus
3. Kukucska János István Ozvena Budapesti Szlovák Kórus
4. Czintuláné Kurucz Nikolett Anna Ozvena Budapesti Szlovák Kórus